Klauskite

+370 52685990

Kontaktai

Litnobiles, UAB LT

Įmonės kodas 124967755
PVM mokėtojo kodas LT249677515
Adresas A. Kojelavičiaus g. 17, LT-11101 Vilnius

Valdybos pirmininkas

Gytis Baliukonis

Adresas A. Kojelavičiaus g. 17, LT-11101 Vilnius, Lietuva

Tel +370 5 2461587

Mob. tel. +370 699 46015

El. Paštas g.baliukonis@litnobiles.lt

Generalinis direktorius Lietuvoje / Valdybos narys

Giedrius Baliukonis

Adresas A. Kojelavičiaus g. 17, LT-11101 Vilnius, Lietuva

Tel +370 5 2461587

Mob. tel. +370 662 18072

El. Paštas giedrius.b@litnobiles.lt

Vyr. buhalterė

Svetlana Protasovskaja

Adresas A. Kojelavičiaus g. 17, LT-11101 Vilnius, Lietuva

Tel +370 5 2461587

El. Paštas buhalterija@litnobiles.lt

Administratorė

Gerda Jankoic

Adresas A. Kojelavičiaus g. 17, LT-11101 Vilnius, Lietuva

Tel +370 5 2461587

Mob. tel. +370 69422901

El. Paštas g.jankoic@litnobiles.lt

Transporto vadybininkė

Renata Pilikauskienė

Adresas A. Kojelavičiaus g. 17, LT-11101 Vilnius, Lietuva

Tel +370 5 2461587

Mob. tel. +370 699 45835

El. Paštas r.pilikauskiene@litnobiles.lt

Generalinis direktorius Latvijoje

Imants Kruzkops

Adresas Rožu pr. 48a, LV-1024 Rīga, Latvia

Tel +371 29 198350

El. Paštas imants@interkrasas.lv

Generalinis direktorius Estijoje

Kirill Lomakin

Adresas Kopli 72A, 10411 Talinn, Estonia

Tel +372 606 2240

Mob. tel. +372 506 6738

El. Paštas kirill.lomakin@intervarv.ee

Padalinio vadovas

Aleksandr Basarab

Adresas Brovarskaja str. 4, Proliski, Boryspolskij district, 08322 Kyiv region, Ukraine

Mob. tel. +380 50 3303376

El. Paštas info@interbalticgroup.com.ua

Generalinis direktorius Baltarusijoje

Dmitrij Sheleg

Adresas Ponomorenko str. 35А, Minsk, Byelorussia

Mob. tel. +375 29 3730083

El. Paštas d.sheleg@biholding.eu

Generalinis direktorius

Eduard Stanislavovich Degtiariov

Adresas Severnaja str. 320/1, 350000 Krasnodar Russia

Mob. tel. +791 08 880077

El. Paštas info@biholding.eu

Kauno padalinio "International" dažų vadovas

Arūnas Dereškevičius

Adresas R,Kalantos g. 15B Kaunas LT-52303

Mob. tel. +37069665238

El. Paštas a.dereskevicius@litnobiles.lt

Klaipėdos padalinio vadovas

Arnoldas Aušra

Adresas Šilutės pl. 26B

Mob. tel. +37069919188

El. Paštas a.ausra@litnobiles.lt