Klauskite

+370 52685990

Paslaugos

UAB „Litnobiles“ yra viena didžiausių antikorozinius sprendimus teikiančių kompanijų Baltijos valstybėse, kurios ekspertai reitinguoti aukščiausio lygio „Frosio“ trečiojo laipsnio sertifikatu, užtikrinančiu mūsų inspektorių kvalifikaciją. Esame pasiruošę atlikti Jūsų pramonės aktyvų būklės auditą, rekomenduoti jums labiausiai tinkančias apsaugos sistemas, sukurti miltelinio ar skysto dažymo linijų projektus, pravesti apmokymus, bei pasirūpinti mūsų sistemų pritaikymui reikalinga, pasaulyje pripažinta įranga ar atskiromis jos dalimis. Galėdami pasiūlyti ne tik Jūsų problemos sprendimą, bet ir jo įgyvendinimą, šiandien siūlome Jums didžiausią greitį ir aukščiausia paslaugų kokybę Lietuvoje.

PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS

Pirmasis žingsnis į ilgalaikę pramonės aktyvo apsaugą – tinkamas paviršiaus paruošimas. Norint pristabdyti korozijos procesus ir prailginti objekto gyvavimo laiką, turi būti užtikrinamas grunto ar dažo sukibimas su paviršiumi: pašalinti teršalai, oksidai, bei formuojamas šiurkštumas. Jūsų patogumui ir geriausiam rezultatui pasiekti mūsų kompanija gali pasiūlyti tiek metalo cheminio tiek abrazyvinio valymo, ėsdinimo priemones, bei įrangą.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie paviršiaus paruošimą, kreipkitės į mūsų konsultantus.

DANGA

Priklausomai nuo Jūsų gamybinių aktyvų paskirties, mūsų ekspertai gali Jums parinkti dangas, apsaugančias nuo elektrocheminės korozijos, cheminio aplinkos poveikio, trinties, temperatūros svyravimų, smūgių, mikroorganizmų, ugnies, vibracijos ar kavitacijos. Teikiame produkciją, skirtą maisto, chemijos, medienos, celiuliozės, automobilių, bei baldų pramonės sektoriams. Galime pasiūlyti dangas, sukurtas dažyti konstrukcijas po vandeniu, technologijas, skirtas dujų ir naftos produktų vamzdynų vidaus apsaugai, bei specialią produkciją infrastruktūros statiniams. Taip pat tiekiame miltelinius dažus, hidroizoliacines betono dangas, impregnantus, alyvas. Šiuo metu esame vieninteliai Europoje, tiekiantys rezervuarines dangas, kurių cheminė polimerizacija siekia - 7°C ir leidžia vėl įdarbinti pramonės aktyvą iki dešimties kartų greičiau nei įprastai. Tiekiame ir titano polimero dangas, atlaikančias sudėtingiausius darbo sąlygų cikliškumus, bei technologines sistemas, leidžiančias dažytą  aktyvą eksploatuoti net keturis kartus ilgiau nei naudojant įprastas technologijas. Šiandien savo klientams galime pasiūlyti 99,99% visų pasaulyje pripažintų antikorozinių ir estetinių sprendimų, bei ne vieną dešimtį unikalių, patentuotų produktų, galinčių įveikti didžiausius iššūkius pramonės aktyvų apsaugai.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie paviršiaus paruošimą, kreipkitės į mūsų konsultantus.

AKTYVO ATSTATYMAS

Jeigu Jūsų gamybinis aktyvas jau pažeistas, mes vis dar  galime Jums padėti. Įvertinę objekto būklę, pasiūlysime Jums vieną iš paviršiaus valymo sistemų, kuri ne tik pastebimai prisidės prie objekto būklės pagerėjimo, bet ir bus ekologiškai švari, gamtoje išyranti vos per parą, todėl nekenkianti nei žmogui, nei aplinkai. Jeigu Jūsų aktyvai tokie nusidėvėję, kad juos reikia keisti, tam tikrais atvejais  galime pritaikyti paviršių  atstatymo technologiją skystu metalu, laminatais ar polimeriniais pakaitalais. Jei to padaryti nebeįmanoma, esame pasirengę pasidalinti metalo keitimo sprendimais, kurie veikia net tose aplinkose, kuriose negalimi jokie įprasti suvirinimo darbai.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie paviršiaus paruošimą, kreipkitės į mūsų konsultantus.

ĮRANGA

Mūsų įmonė užsiima vėdinimo, dažymo ir šratavimo sistemų projektavimu, montavimu pramoninės paskirties objektams. Taip pat ventiliacijos sistemų montavimu. Atliekame techninį aptarnavimą: dažymo ir šratavimo kamerų, šildymo ir ventiliacinės įrangos, rekuperatorių ir oro filtravimo sistemų.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie paviršiaus paruošimą, kreipkitės į mūsų konsultantus.