Klauskite

+370 52685990

Naujienos

August 6, 2018

UAB "Litnobiles" įmonės 19-tas gimtadienis

Mieli klientai, kolegos, bendraminčiai,

Rugpjūčio 6 diena mūsų įmonei visuomet bus ypatinga diena, kadangi prieš 19 metų buvo įsteigta UAB „Litnobiles“ įmonė. Todėl šiandien švenčiame įmonės gimtadienį! Ta proga norime pasidžiaugti visi kartu ir mūsų įmonės darbuotojais! Šiuo metu įmonėje dirba 50-ies entuziastingų ir patyrusių specialistų komanda, kuriai netrūksta kūrybiškumo, aktyvumo, naujų idėjų, o svarbiausia – drąsos ir ryžto jas įgyvendinti. Išties vertiname darbuotojų lojalumą ir esame dėkingi kolegoms, kurių profesinė veikla "Litnobiles" tęsiasi 10 metų ir ilgiau. Didžiuojamės savo kolegomis, kurie dirbdami kaip viena darni komanda, įdėjo daug pastangų ir ryžto, kad įmonė taptų patikima, solidžia ir rinkoje pripažinta antikorozinių dangų bendrove.

Kiekvieni prabėgę metai mums suteikia dar daugiau patirties, daugiau ryžto judėti į priekį, ir dar daugiau profesionalumo, ir to vaisiais mes dalinamės su mūsų partneriais ir klientais. Mūsų sėkmę lemia klientų sėkmė. Todėl tikime, jog savo žiniomis ir konsultacijomis prisidėję prie klientų verslo sėkmės kūrimo, kartu augame, stiprėjame bei tobulėjame patys. 
Dėkojame visiems mūsų klientams už tai, kad pastaruosius 19 metų buvote ir tebesate kartu su Litnobiles ir tikime bendra šviesia ateitimi!